Чемпіонат Іспанії: Феєричний матч Валенсії і Бетіса, успіх Вільярреала

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 8-го туру іспанської Прімери

Від п’ятниці до понеділка, 13-16 жовтня, в іспанській Прімері будуть зіграні матчі восьмого туру.

Програму 8-го туру Чемпінаті Іспанії відкривав матч Еспаньйол - Леванте. Суперники так і не змогли відзначитися результативними діями в матчі, закінчивши зустріч внічию (0:0). В даний час обидві команди розташовуються в середині турнірної таблиці Прімери, Леванте займає 10-е місце, а Еспаньйол розташувався на 11-му відповідно.

Програму суботніх матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії відкривав поєдинок між Атлетіком з Більбао та Севільєю. Господарі здобули мінімальну перемогу завдяки результативному пострілу Мікеля Весга на 43-й хвилині.

Мадридський Реал відправився в гості до Хетафе. Карім Бензема відкрив рахунок під завісу першого тайму. У другому таймі Льоренте зрізав м'яч у власні ворота і все розпочалось спочатку - 1:1. Проте Реал зумів вирвати перемогу у кінцівці матчу. Кріштіану Роналду забив свій перший м'яч у нінішньому розіграші Прімери.

У неділю, 15 жовтня, відбулося чотири поєдинки. Ейбар і Депортіво розписали мирову не забивши жодного гола, Вільярреал і Леганес добули виїзні перемоги, а Бетіс і Валенсія влаштували справжню гольову феєрію.

Програму восьмого туру завершував Матч Лас-Пальмас - Сельта. Команди на двох забили сім голів у матчі. В кінцевому підсумку кельти здобули перемогу над господарями з рахунком 2:5. Хет-триком у матчі відзначився Аспас.

Бетіс - Валенсія 3:6
Голи: Кемпбелл, 79, Санабрія, 80, Тельо, 84 - Кондогбіа, 35, Гедеш, 45, Родріго, 64, Міна, 74, Дзадза, 88, Перрейра, 90+3

16.10.2017

Лас-Пальмас - Сельта 2:5

Голи: Мор, 16, Аспас, 20, 49, Ернандес, 71, Аспас, 76, Вітоло, 89, Ремі, 90

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Іспанії сезону-2017/2018.