Чемпіонат Італії: Мілан обіграв Сассуоло

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 12-го туру італійської Серії А

У суботу й неділю, 4-5 листопада, в Італії відбудуться матчі 12-го туру Серії А.

Тур відкривався матчем, в якому Болонья приймала Кротоне. Поєдинок вийшов результативним - команди на двох забили п'ять голів. Незважаючи на те, що ще в першому таймі господарі двічі вразили ворота суперника, перемога все ж дісталася Кротоне. Вирішальний гол на 70-й хвилині забив Будімір.

Ще в одному матчі суботи Сампдорія на виїзді впоралася з Дженоа. Гості двічі вразили ворота опонента в кожному з таймів. У першій половині відзначився Рамірес, в другій - Квальярелла.

Чемпіонат Італії. 12-й тур

04.11.2017

Болонья - Кротоне 2:3
Голи: Верді, 38, 45+1 - Будімір, 42, 70, Тротта, 68 (пенальті)

Голи: Романьолі, 40, Сусо, 67

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Італії сезону-2017/2018.