Чемпіонат Італії: Аталанта мінімально обіграла Беневето

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 14-го туру італійської Серії А

Із суботи до понеділка, 25-27 листопада, в Італії будуть зіграні матчі 14-го туру Серії А.

Відкривати 14-й тур довелося матчу, в якому Болонья приймала Сампдорію. Господарям вдалося відкрити рахунок вже на 3-й хвилині зусиллями Верді, а ще через 20 хвилин подвоїти свою перевагу. У кінцівці першого тайму Болонья залишилася удесятьох - Торосидіс отримав другу жовту. Однак навіть це не допомогло гостям забити в цьому поєдинку, а ось господарі відзначилися ще одним голом і впевнено довели справу до перемоги.

К'єво в 14-му турі приймав на своєму полі СПАЛ. Гості відкрили рахунок на 17-й хвилині - автоголом відзначився Цесар. Однак уже в другому таймі господарям вдалося забити двічі і довести матч до перемоги. Ще в одному матчі Суссуоло вдома поступився Вероні, граючи практично третину поєдинку в більшості.

В останньому матчі суботнього дня Інтер грав на виїзді з Кальярі. Перший тайм поєдинку вийшов не дуже багатим на події, але гості все ж зуміли забити один гол до перерви зусиллями свого капітана Мауро Ікарді. У другій половині Інтер забив ще два рази, на що його суперник відповів лише одним взяттям воріт.

Аталанта у заключному матчі туру мінімально обіграла Беневето завдяки голу Крістанте на 75-й хвилині.

Чемпіонат Італії. 14-й тур

25.11.2017

Болонья - Сампдорія 3:0
Голи: Верді, 3, Мбайє, 23, Оконкво, 73

К'єво - СПАЛ 2:1
Голи: Інглезе, 66, 81 - Цезар, 17 (автогол)

Гол: Крістанте

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Італії сезону-2017/2018.