Чемпіонат Італії: Удінезе знищив Кротоне, Дженоа обіграла Верону

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 15-го туру італійської Серії А

Із п’ятниці до понеділка, 1-4 грудня, будуть зіграні матчі 15-го туру італійської Серії А.

У стартовому матчі 15-го туру італійської Серії А римська Рома без проблем розібралась з новачком елітного дивізіону футбольним клубом СПАЛ - 3:1.

У центральному матчі туру туринський Ювентус відправився в гості до Наполі. Вже на 13-й хвилині матчу старий знайомий неаполітанців Гонсало Ігуаїн розписався у воротах господарів, скориставшись передачею Пауло Дібали. Гол аргентинця виявився єдиним у матчі - 0:1.

В єдиному матчі суботи Торіно на своєму полі приймало Аталанту. Команди обмінялися голами і зустріч завершилася бойовою нічиєю - 1:1.

У неділю выдбулася справжня сенсацыя: Мілан зіграв унічию з Беневенто (2:2). Це був перший поєдинок на чолі міланського клубу для нового тренера Дженнаро Гаттузо. Новачок Серії А врятувався на 90+5-й хвилині - гол в активі голкіпера Альберто Бріньоля, який замкнув головою подачу зі штрафного і вирвав для своєї команди перше очко в сезоні.

Бріньолі таким чином став першим за 16 років голкіпером, якому вдалося забити в матчі Серії А. Останній раз це робив воротар Реджини Массімо Таїбі, який відзначився голом 1 квітня 2001 року.

Гаттузо так прокоментував розв'язку матчу з Беневенто: "Безумовно, цей результат обпікає, заподіює біль. Якби мене порізали ножем, було б не так боляче, як від такого голу".

В свою чергу Інтер розтрощив К'єво (5:0).

Гол: Пандев, 45+1

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Італії сезону-2017/2018.