Чемпіонат Італії: Верона принизила Мілан, Ювентус розбив Болонью

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 17-го туру італійської Серії А

У суботу й неділю, 16-17 грудня, будуть зіграні матчі 17-го туру італійської Серії А.

У матчі-відкритті туру лідер чемпіонату Інтер за підтримки рідних трибун сенсаційно програв Удінезе (1:3). Ще в першому таймі команди обмінялися голами, після чого, вже в другій 45-хвилинці гості забили ще двічі.

У другому матчі суботи Наполі зумів скористатися осічкою Інтера. Здолавши на виїзді Торіно (3:1), неаполітанці вийшли на перше місце в турнірній таблиці. Голи за Наполі в матчі з Торіно забивали Кулібалі, Зьєлінскі і Гамшик.

Матчі суботи завершувалися протистоянням Роми і Кальярі. Римляни володіли помітною перевагою, проте їх суперник впевнено діяв у захисті і до останніх хвилин успішно пручався. Однак уже в компенсований до другого тайму час Вовки все ж вирвали перемогу (1:0) зусиллями захисника Федеріко Фасіо.

У стартовому матчі неділі аутсайдер Серії А - Верона на власному полі розбомбила Мілан (3:0). Вже на 24-й хвилині Антоніо Караччола відкрив рахунок у матчі, скориставшись передачею від Ромуло. На 55-й хвилині Кін подвоїв перевагу господарів, а на 77-й хвилині Бесса забив і третій м'яч у ворота Россонері.

Туринський Ювентус на виїзді без особливих проблем обіграв Болонью (0:3). Голи на свій рахунок записали Пьяніч, Манджукіч та Матюіді.

Голи: Кальдарі, 19, Ілічіч, 22, 50 - Мілінковіч-Савіч, 27, 35, Альберто, 79

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Італії сезону-2017/2018.