Чемпіонат Італії: Перемоги Ювентуса, Мілана і Наполі

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 4-го туру італійської Серії А

У суботу та неділю, 16-17 вересня, в італійській Серії А будуть зіграні матчі четвертого туру.

У стартовому поєдинку 4-го туру Інтер лише в кінцівці зустрічі зумів здолати Кротоне. Команди продемонстрували дуже рівний поєдинок, проте останні хвилини краще провели підопічні Лучано Спалетті. Спершу на 82-й хвилині рахунок у матчі відкрив Мілан Шкріньяр, після чого вже в компенсований час крапку в поєдинку поставив Іван Перішич.

Ще в двох матчах суботи Фіорентина взяла три очки в протистоянні з Болоньєю, а Рома за підтримки рідних трибун розгромила Верону. За римлян в цьому матчі дублем відзначився Едін Джеко.

Більшість матчів відбулася у неділю, де Мілан, Наполі і Ювентус здобули свої перемоги.

Голи: Наінгголан, 22, Джеко, 34, 61
На 66-й хвилині вилучений Супрайен (Верона)

17.09.2017

Сассуоло - Ювентус 1:3

Голи: Політано,  51 - Дібала, 16, 49, 63

Мілан - Удінезе 2:1

Голи: Калініч 22, 31 - Лазанья, 28

Наполі - Беневенто 6:0

Голи: Аллан, 3, Інсиіьє, 15, Мертенс, 27, 65 (пенальті), 90 (пенальті), Кальєхон, 32

Голи: Пеллегрі, 57, 73 - Бастос, 13, Іммобіле, 70, 82

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Італії сезону-2017/2018.