Чемпіонат Німеччини: Гоффенгайм розгромив Кельн, Вольфсбург і Герта розписали результативну мирову

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 11-го туру німецької Бундесліги

Із п’ятниці до неділі, 3-5 листопада, в Німеччині будуть зіграні матчі 11-го туру Бундесліги.

Матч між Айнтрахтом та бременським Вердером відкривав програму 11-го туру. Айнтрахт на останніх хвилинах вирвав перемогу над бременським Вердером - 2:1.

У великому блоці суботніх матчів Шальке разом з Євгеном Коноплянкою взяв верх над Фрайбургом. Ще в одному матчі РБ Лейпциг, програючи по ходу поєдинку з Ганновером, зумів вирвати перемогу за кілька хвилин до фінального свистка. Гамбург без особливих проблем впорався зі Штутгартом, який з 12-ї хвилини грав у меншості. А матчі Боруссія М - Майнц і Аугсбург - Байєр завершилися внічию з однаковим рахунком - 1:1.

У центральному матчі туру мюнхенська Баварія впевнено переграла на виїзді дортмундську Боруссію. Українець Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі на цей матч, проте не зумів реалізувати свої моменти біля воріт суперника.

У неділю Гоффенгайм крупно переміг Кельн (3:0), а Вольфсбург і Герта розписали результативну нічию (3:3).

Гамбург - Штутгарт 3:1
Голи: Хунт, 20, Костіч, 65, Агр, 69 - Гінчек, 55 (пенальті)

Голы: Малли, 41, Гомес, 44, Ориги, 60 - Ибишевич, 1, Рекик, 53, Зельке, 83

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Німеччини сезону-2017/2018.