Чемпіонат Німеччини: Вольфсбург розгромив Боруссію М, Шальке Коноплянки не обіграв Кельн

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 14-го туру німецької Бундесліги

Від п’ятниці до неділі, 1-3 грудня, відбудуться матчі 14-го туру німецької Бундесліги.

Матч між Фрайбургом і Гамбургом відкривав 14-й тури німецької Бундесліги. Команди розписали суху нічию.

У великому блоці суботніх матчів дортмундська Боруссія не змогла здобути перемогу над Байєром (1:1). Незважаючи на те, що суперник команди Андрія Ярмоленка залишився в меншості ще до перерви, футболісти Джмелів зуміли забити у ворота опонента лише раз, і збільшили таким чином свою серію без перемог в чемпіонаті до шести матчів. Варто відзначити, що єдине взяття воріт у матчі проти Байєра якраз на рахунку українця.

В інших матчах Баварія спокійно впоралася з Ганновером, Гоффенгайм несподівано легко розгромив РБ Лейпциг, Вердер мінімально виграв у Штуттгарта, а Аугсбург здобув виїзну перемогу над Майнцом.

У заключному матчі суботи Шальке Євгена Коноплянки не зміг обіграти Кельн. Команда українця двічі вела по ходу матчу, проте два рази їх суперник зрівнював рахунок, внаслідок чого поєдинок закінчився бойовою нічиєю. Коноплянка вийшов у старті і провів на полі 70 хвилин, після чого був замінений на Емболо.

У неділю відбулося два матчі: франкфуртський Айнтрахт здобув у гостях вольову перемогу над гертою (2:1), а Вольфсбург крупно обіграв Боруссію М (3:0).

Шальке - Кельн 2:2
Голи: Бургшталлер, 36, Харіт, 72 - Гірассі, 50, 77 (пенальті)
На 90+3 хвилині Осако (Кельн) отримав другу жовту картку

03.12.2017

Герта - Айнтрахт Ф 1:2

Голи: Зельке, 18 - Вольф, 26, Боатенг, 80

Вольфсбург - Боруссія М 3:0

Голи: Маллі, 4, Дідаві, 25, Гілавогі, 71

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Німеччини сезону-2017/2018.