Чемпіонат Німеччини: Фрайбург здобув унікальну вольову перемогу, Боруссія Ярмоленка програла Вердеру

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 15-го туру німецької Бундесліги

Із п’ятниці до неділі, 8-10 грудня, відбудуться матчі 15-го туру німецької Бундесліги.

У стартовому матчі 15-го туру чемпіонату Німеччини Штутгарт на власному полі поступився Байєру - 0:2. На 20-й хвилині Хаверц відкрив рахунок, а за 10 хвилин до кінця матчу Бендер подвоїв перевагу фармацевтів.

Мюнхенська Баварія на виїзді здобула мінімальну перемогу в матчі з Айнтрахтом - 0:1. Єдинний гол на свій рахунок записав Артуро Відаль на 20-й хвилині.

Дортмундська Боруссія Андрія Ярмоленка вдома несподіванно поступилась Вердеру з Бремена - 1:2. Ярмоленко вийшов у старті, проте був замінений відразу після перерви.

У неділю Кельн і Фрайбург влаштували надрезультативним поєдинок, якого посприяв негопад в Кельні. Господарі вже за перші півгодини забили тричі, і були близькі до першої перемоги в сезоні, але хет-трик Петерсена і гол Хаберера дозволили Фрайбургу здобути унікальну вольову перемогу - 4:3.

Кельн - Фрайбург 3:4

Голи: Клюнтер, 8, Гірассі, 16 (пен), Станко, 29 (в свои ворота) - Петерсен, 39, 89 (пен), 90+5 (пен), Хаберер, 65

Ганновер - Гоффенгайм 2:0

Голи: Фюллькруг, 59, Харнік, 85

Аугсбург - Герта 1:1

Голи: Каюбі, 74 - Калу, 90+1

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Німеччини сезону-2017/2018.