Чемпіонат Німеччини: Герта поділила очки з Вердером, Шальке переміг Штутгарт

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 3-го туру німецької Бундесліги

Із п’ятниці по неділю, 8-10 вересня, будуть зіграні матчі третього туру чемпіонату Німеччини.

Третій тур чемпіонату Німеччини відкривав поєдинок між Гамбургом та РБ Лейпцигом. Гості зуміли відкрити рахунок лише у другому таймі. Набі Кейта чудовим пострілом з-за меж карної зони розмочив ворота Гамбурга. Другий гол довелося чекати менше 10 хвилин. Тімо Вернер подвоїв рахунок точним пострілом.

В суботу матчі Бундесліги відкривалися цілим блоком. Дортмундська Боруссія разом з Андрієм Ярмоленком, який вийшов на заміну в другому таймі, так і не змогла розпечатати ворота Фрайбурга, граючи в більшості з середини першого тайму. Ще одна нічия була зафіксована в поєдинку Вольфсбург - Ганновер. Там команди обмінялися голами - на влучний постріл Дідаві своїм взяттям воріт відповів Харнік.

Добув свою перемогу в третьому турі Айнтрахт. Клуб з Франкфурта завдяки єдиному голу ще на старті матчу здолав Боруссію М. Ще в одному матчі Майнц досить легко і несподівано зумів виграти у Байєра, навіть незважаючи на те, що команда програвала по ходу зустрічі. А ось одним з героїв суботніх поєдинків сміливо можна назвати ісландця Альвреда Фіннбогасона, хет-трик якого допоміг Ауґсбурґа вдома здолати Кельн.

У заключному матчі суботи сталася справжня сенсація. Мало хто міг уявити собі, що Гоффенгайму вдома вдасться відібрати очки у Баварії, однак саме це сталося. Господарі не просто відібрали очки - вони не залишили супернику нічого. Підопічні Карло Анчелотті повністю провалили поєдинок, пропустивши двічі в свої ворота, і не забивши при цьому жодного разу. Дубль на свій рахунок в цьому поєдинку записав форвард Марко Ут.

У неділю відбулося два матчі: Герма зішграла внічию з Вердером, а Шальке Євгена Коноплянки взяв гору над Штутгартом. На жаль, українець не відзначився результативними діями.

Фрайбург - Боруссія Д 0:0

На 27-й хвилині був вилучений Раве (Фрайбург)

Голи: Бенталеб, 4 (пен.), Налдо, 47, Бургшталлер,  48 - Аколо, 40

аніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Німеччини сезону-2017/2018.