Чемпіонат Німеччини: Боруссія розгромила Кельн, Ярмоленко віддав гольовий пас

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 4-го туру німецької Бундесліги

Із п’ятниці до неділі, 15-17 вересня, відбудуться матчі четвертого туру німецької Бундесліги.

Відкривали тур в п'ятницю, 15 вересня, Ганновер і Гамбург. Перший тайм ці команди закінчили безгольовою нічиєю, а от у другому 96-і зуміли двічі вразити ворота суперника і здобути важливі три очки. За Ганновер в цьому поєдинку забивали Іла Бебу і Мартін Харнік.

У першому блоці суботніх матчів Баварія не відчула опору Майнца, відвантаживши тому чотири м'ячі. По дублю на свій рахунок записали Арьєн Роббен і Роберт Левандовскі. Ще в одному поєдинку Шальке разом з Євгеном Коноплянкою на виїзді виявився сильнішим за Вердер. Український хавбек в цій зустрічі не відзначився активними діями і був замінений у другому таймі. Айнтрахт з Франкфурта не зміг відігратися в матчі з Аугсбургом, а Штуттгарт здобув мінімальну перемогу над Вольфсбургом завдяки голу Аколо.

В останньому матчі суботи РБ Лейпциг не зміг утримати перемогу в матчі з Боруссією М. Віце-чемпіон Німеччини минулого сезону двічі вів у рахунку по ходу зустрічі, однак обидва рази пропускав голи в свої ворота, а сам матч завершився результативною нічиєю - 2:2. Крім того, в кінцівці поєдинку за грубий фол на супернику був вилучений хавбек РБ Лейпцига Набі Кейта.

У неділю, 17 версня, дортмундська Боруссія розгромила Кельн, а українець Андрій Ярмоленко уже в дебюті відзначився гольовим пасом.

За Боруссію дублями відзначвся Філіп (на 2-й і 69-й хвилинах), Обамеянг (на 59-й з пенальті і 60-й) і Папастатопулос (45).

До вашої уваги відео результативної дії лідера збірної України.

Голи: Вернер, 17, Огустін, 31 - Азар, 25 (пенальті), Штіндль, 61

На 83-й хвилині був вилучений Набі Кейта (РБ Лейпциг)

17.09.2017

Гоффенгайм - Герта 1:1

Голи: Вагнер, 6 - Ессвайн, 55

Байєр - Фрайбург 4:0

Голи: Фолланд, 21, 34, Арангіс, 29, Брандт, 86

Боруссія Д - Кельн 5:0

Голи: Філіп, 2, 69, Обамеянг, 59 (пенальті), 60-й, Папастатопулос, 45.

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Німеччини сезону-2017/2018.