Відбір ЧС-2018: Франція розбила Нідерланди

0

Збірна Франції в рамках відбору до ЧС-2018 обіграла Нідерланди

Збірна Франції в себе вдома приймала збірну Нідерландів в рамках відбору до ЧС-2018. Французи у групі А ділили першу сходинку зі шведам, у обох команд було 13 очок. Нідерланди розташовувались на третій позиції з 10-ма пунктами.

Господарі відкрили рахунок вже на 14 хвилині. Олів’є Жиру знайшов у штрафній Нідерландів Антуана Грізманна, який трансформував старання партнера у забитий гол.

Французи зуміли подвоїти рахунок у другому таймі. На 73-й хвилині зірка Монако Тома Лемар розстріляв з-за меж штрафної бідолашного Яспера Сіллессена. На 88-й хвилині Лемар оформив дубль після передачі від Грізманна. А встановив остаточний рахунок на табло новоспечений футболіст ПСЖ – Кіліан Мбаппе принижує команду з країни тюльпанів – 4:0.

Франція - Нідерланди 4:0

Голи: Грізманн, 14, Лемар, 73, 88, Мбаппе, 90 + 1

Франція: Льоріс - Сідібе, Косельні, Умтіті, Курзава - Коман (Ляказетт, 80), Погба, Канте, Лемар - Грізманн (Фекір, 89), Жиру (Мбаппе, 76)

Нідерланди: Сіллессен - Фосу-Менса, де Врей, Худт, Блінд - Вейналдум, Стротман - Снайдер (Вильена, 46) - Роббен, Янссен (ван Персі, 64), Промес

Попередження: Грізманн, Ляказетт, Курзава - Стротман

Вилучення: Стротман, 61 (друга жовта картка)

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що букмекери віддають перевагу фрацузам у матчі з Нідерландами.