Футбол

ЧС-2018 у Росії: британці порівняли Путіна із Гітлером, у Кремлі забомбило

0

Доречне порівняння

Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон порівняв проведення чемпіонату світу з футболу у Росії з Олімпіадою 1936 року у нацистській Німеччині.

"Те, що Путін збирається прославити себе таким чином - це огидна перспектива", - цитує Джонсона The Guardian.

Питання про доречність такого порівняння голові британського МЗС поставив на слуханнях у парламенті депутат Ієн Остін. За його словами, президент Росії Володимир Путін збирається використовувати чемпіонат світу по футболу для підтримки власної популярності - як Адольф Гітлер у 1936 році. Остін також закликав бойкотувати турнір.

У МЗС Росії відреагували на заяву Джонсона. Слово взяла Марія Захарова та написала велетенський пост у Facebook.

"Будь-які подібні паралелі і порівняння нашої країни, що віддала мільйони життів в боротьбі з нацизмом, що воювала з ворогом на своїй території, а потім і звільняла Європу, неприйнятні в принципі і не гідні голови дипломатичного відомства європейської держави", - заявила помічниця Лаврова.

Також Захарова пригадала інцидент з отруєнням колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля, через яке в Англії планують бойкот чемпіонату світу.

"Якщо з отруєнням Скрипаля немає ніякої ясності через відмову Великобританії надати інформацію, то інакше йдуть справи з Борисом Джонсоном: очевидно, що він отруєний отрутою ненависті і злоби, непрофесіоналізму і тому хамства", - додала Захарова.

Нагадаємо, раніше Борис Джонсон заявив, що збірна Англії бойкотуватиме чемпіонат світу у Росії, якщо зв'язок між отруєнням Скрипаля та Кремлем буде доведено.

Дивіться: Джонсон порівняв Путіна із Гітлером

Як повідомляв портал Знай.Спорт, збірній Росії влаштували незапланований допінг-тест. Футболістів перевіряли впродовж п'яти годин.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
ЧС-2018, Путін, Джонсон, Гітлер