Футбол

Докучливі журналісти розлютили Зідана

0

Зінедін Зідан прокоментував кризу в мадридському Реалі

Керманич мадрдського Реала Зінедін Зідан заявив, що журналісти спеціально нещадно критикують його команду:

"Ми не можемо звертати увагу на те, що йдеться. Це дуже складно, оскільки в даний момент про мадридський Реалі говорять тільки в негативному тоні. Я дивлюся на ситуацію інакше, але що є, то є.

Треба звертати увагу на позитивні моменти. Вони полягають в тому, що ми все ще продовжуємо боротьбу в усіх турнірах. Ми не настільки погані, як ви говорите. Нам слід намацати позитивну енергію і продовжувати рухатися вперед.

Я виніс деякі позитивні моменти з командного зборів, що відбулися днями, як і завжди. Для цього подібні зібрання і проводяться. Завжди виносиш якийсь позитив.

Я втомився від критики на адресу своєї команди. Але змінити це не зможу і навіть не хочу це міняти. У вашому положенні дуже легко говорити, що все погано, і ви знаєте, що все не так вже сумно. Але здорово в негативному ключі міркувати про мадридський Реал, адже так матеріали краще продаються", - цитує французького спеціаліста видання AS.

Додамо, що Реал йде на четвертій сходинці з 32-ма очками в активі. Вершкові відстають від Барселони на 16 пунктів, проте мають матч в запасі.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що тренер Реала зізнався про кризу в клубі.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Реал, Зідан