Джиджи поганого не порадить: Буффон розповів, як подолати стрес та депресію

0

На випадок, якщо вас також вилучили у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Воротар Ювентуса Джанлуїджі Буффон розповів, як приходив до тями після жахів у матчі з Реалом у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

"Рішення, які ми приймаємо, - це спосіб визначитися з тим, хто ти є. Іноді ми перебільшуємо проблему і робимо помилки. Але це і є життя - саме за цим я прийшов в світ. У мене був тиждень, переповнений адреналіном і емоціями, але я живу цим. Після Бернабеу я довго гуляв, збирав гриби і маргаритки", - цитує легендарного воротаря gazzetta.it.

Нагадаємо, Ювентус у матчі-відповіді у Мадриді відігрався після програшу вдома з рахунком 3:0. Майкл Олівер призначив пенальті у ворота італійців на 90+3 хвилині. Кріштіану Роналду забив з 11 метрів та поховав старання "зебр".

Воротарю Ювентуса Джанлуїджі Буффону зірвало дах після призначеного пенальті. Він накричав на суддю та отримав червону картку. Журналісти італійської La Gazzetta dello Sport з'ясували, що саме 40-річний футболіст сказав рефері.

"Щоб ти вср*вся", - приблизно так перекладається фраза, яку вимовив Буффон італійською.

Британський журналіст Скотт Сондерс написав у Twitter, що Буффон послав Олівера до дідька.

Зазначимо, що захисник Ювентуса Джорджо Кьєлліні жестикулював після рішення судді, що Реал нібито йому заплатив. Після матчу футболіст продовжив скаржитись на несправедливість.

Буффон також не стримував емоцій, спілкуючись зі ЗМІ. Він звинуватив Майкла Олівера у некомпетентності. Кіпер Юве також вважає, що "замість серця у судді бак для сміття".

Головний тренер Ювентуса Массіміліано Аллегрі сказав, що Буффон просто намагався довести арбітру, що пенальті не було.

Дивіться: огляд матчу Реал - Ювентус

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Роналду та Буффон розцілувались після безумства наприкінці матчу.