Фанати Барселони прийшли попрощатися з Іньєстою, але ледве не попрощалися з життям

0

Легенда Барси змінює клуб

15 травня, легендарний півзахисник Барселони Андрес Іньєста організував зустріч зі своїми прихильниками на невеликому міському стадіоні. Під час інтерв'ю тимчасова звалилася сцена, у зв'язку з чим постраждали 11 осіб, двоє з них – діти. Постраждалі були відправлені в госпіталь і, на щастя, ніхто не отримає важких травм.

Іньєста в момент падіння стіни знаходився осторонь і відбувся "легким переляком".

Справжня легенда

Андрес Іньєста оголосив про те, що сезон-2017/18 стане для нього останнім в каталонському клубі.

"Я дуже довго обдумував це рішення, але це мій останній сезон тут. Барселона залишиться для мене найкращим клубом світу - клубом, який дав мені все", - сказав 33-річний капітан на спеціальній прес-конференції.

Андрес перейде в китайський клуб Чунцин Ліфань наступного тижня і підпише трирічний контракт.

Андрес Іньєста є вихованцем Барселони. Він грає за першу команду каталонців з 2003 року.

Контракт Іньєсти з Барселоною розрахований таким чином, що він може покинути команду після будь-якого сезону за бажанням.

Останні матчі Іньєсти

10 квітня в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Рома на "Стадіо Олімпіко" приймала Барселону. Перша гра завершилася на користь "блаугранас" з рахунком 4:1, тому Ромі потрібно було відіграватися і забивати як мінімум три голи. І це команді Еусебіо Ді Франческо вдалося зробити.

Спочатку на 6-й хвилині Едін Джеко вивів римлян вперед і "джаллороссі" вдалося утримати рахунок до перерви. У другій половині зустрічі, також продовжуючи грати у два форварди (Едін Джеко - Патрик Шик), римляни вміло пресингували і підганяли Барсу до своїх воріт. У підсумку Джеко заробив пенальті, який реалізував Даніеле Де Россі. За десять хвилин до кінця основного часу Костас Манолас вдало пробив головою після подачі кутового і зробив рахунок 3:0 на користь Роми, що її повністю влаштовувало.

Барселона влаштувала шквал атак, Ліонель Мессі зробив все можливе, щоб забити гол, але цей вечір був за Ромою. 3:0 - перемога "вовчиці".

21 квітня Барселона грала із Севільєю у фіналі Кубка Іспанії та здобула перемогу з рахунком 5:0. Для Іньєсти, швидше за все, це не останній трофей у Каталонії, адже його команда йде на першому місці у Ла Лізі, випереджаючи Атлетіко на 11 очок.

Дивіться: найкращі моменти у кар'єрі Іньєсти

Як повідомляв портал Знай.Спорт, ще одна легенда футболу - Джанлуїджі Буффон - майже визначився з новою командою.