Франція - Нідерланди 4:0 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд поєдинку 7-го туру відбору ЧС-2018

У четвер, 31 серпня, в рамках кваліфікації до чемпіонату світу-2018 збірна Франції вдома здобула розгромну перемогу над командою Нідерландів (4:0).

Рахунок в матчі був відкритий на 14-й хвилині, коли Антуан Грізманн вразив ворота суперника після передачі від Олів'є Жиру. Після чого, вже у другому таймі, підопічні Дешама забили ще тричі і довели справу до розгрому - в воротах суперника двічі відзначився Тома Лемар і один гол забив Кіліан Мбаппе.

Франція - Нідерланди 4:0
Голи: Грізманн, 14, Лемар, 73, 88, Мбаппе, 90+1.

Франція: Льоріс - Сідібе, Косельні, Умтіті, Курзава - Коман (Ляказетт, 80), Погба, Канте, Лемар - Грізманн (Фекір, 89), Жиру (Мбаппе, 76).

Нідерланди: Сіллессен - Фосу-Менса, де Врей, Худт, Блінд - Вейналдум, Стротман - Снейдер (Вільена, 46) - Роббен, Янссен (ван Персі, 64). Промес.

Попередження: Грізманн, Ляказетт, Курзава - Стротман.

Вилучення: Стротман, 61 (друга жовта картка).

До вашої уваги огляд матчу, в якому французи не залишили шансів супернику:

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував результати матчів відбору ЧС-2018.