Франція обіграла Англію у результативному поєдинку

0

Збірна Франції у меншості у рідних стінах обіграла збірну Англії

У товариському матчі збірна Франції приймала збірну Англії.

Гості вийшли вперед вже на 9-й хвилині. Англійці розіграли чудову триходівку, яку замкнув Харі Кейн. Франція зуміла не тільки відігратись до перерви, а й вийти вперед.

На 22-й хвилині Самуель Умтіті виявився найспритнішим у штрафному майданчику суперника і добив м’яч у сітку – 1:1.

А на 43-й хвилині Джібріль Сідібе забиває м’яч у роздягальню та виводить французів вперед.

Другий тайм почався для господарів з вилучення та пенальті у власні ворота. Арбітр вилучив Рафаеля Варана за фол на Деле Аллі. Харі Кейн впевнено реалізував футбольний вирок, оформивши дубль – 2:2.

Проте останнє слово було за Півнями. На 78-й хвилині Усман Дембеле замкнув передачу від Кіліана Мбаппе.

Таким чином французи у результативному матчі виявились сильнішими за англійців – 3:2.

Франція – Англія – 3:2

Голи: Умтіті, 22, Сідібе, 43, Дембеле, 78 - Кейн, 9, 48 (з пенальті)

Франція: Льоріс - Сідібе (Жалле, 89), Варан, Умтіті, Менді (Дінь, 21) - Дембеле, Канте, Погба, Лемар - Жиру (Косельні, 52), Мбаппе

Англія: Хітон (Батленд, 46) - Тріпп'єр (Лаллана, 76), Джонс (Крессвелл, 82), Кехілл, Бертранд (Уокер, 46) - Стоунз, Дайер - Окслейд-Чемберлен, Аллі, Стерлінг - Кейн

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв резульати товариських матчів дня.