Футбол

Футболіст Барселони може втратити дружину через політику

0

Жорстка політична позиція футболіста в конфлікті Каталонії і Іспанії стала останньою краплею у відносинах

Лідер захисту Барселони Жерар Піке одним з перших серед відомих людей проголосував на референдумі про незалежність Каталонії. Це негативно позначилося на відносинах футболіста з фанатами, які зажадали, аби він залишив збірну Іспанії, з партнером по збірній Серхіо Рамосом, який проти референдуму. І от тепер у Піке виникли проблеми з дружиною, відомою співачкою Шакірою.

Як стверджують іспанські ЗМІ, з посиланням на близькі до пари джерела, саме жорстка політична позиція футболіста в конфлікті Каталонії і Іспанії стала останньою краплею у відносинах, які й до того вже не були міцними.

Колумбійська співачка намагається уникати вплетення свого імені в політичні спекуляції, не підтримуючи жодну сторону. І те, що Піке рветься на передову в усіх політичних суперечках, при першій-ліпшій можливості підкреслюючи свою приналежність до одного з таборів, починає шкодити професійної діяльності Шакіри.

8-го листопада в співачки стартує всесвітній тур, що включає більше 100 міст в більш ніж 30-ти країнах. Природно, сама Шакіра і всі відповідальні за її естрадну діяльність, переживають за те, щоб цей тур не почав позиціонуватися, як тур на підтримку Каталонії, що відлякає істотну частину аудиторії, яка дотримується інших поглядів.

Не кажучи вже про концерт в Мадриді, який і зовсім можуть бойкотувати через політичні погляди хлопця співачки.

При цьому повідомляється, що Піке і Шакіра продовжувати підтримувати теплі відносини на благо їхніх дітей - чотирирічного Мілана і дворічного Саші.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що легенда Барселони підписав з клубом довічний контракт.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Іспанія, футбол, Барселона