Футболіст ціною ганьби довів, що ніколи не варто здаватися: відео

0

Завжди потрібно боротися до останнього

У п'ятому дивізіоні Англії відбувся матч між Уокінгом та Маклсфілд Таун. На 94-й хвилині поєдинку захисник господарів Джоуї Джонс довів, що ніколи в житті не варто опускати руки.

Нападник Маклсфілда увірвався до штрафного майданчика та проштовхнув м'яч повз голкіпера. Джонсу здалося, що гол неминучий, і він просто припинив грати. М'яч зупинився перед лінією воріт, а гравець гостей завершив справу.

Якщо б Джонс не опустив руки, він би встиг до м'яча та виніс його подалі. В результаті його команда програла з рахунком 2:3. Часу на те, щоб відігратися, вже не було.

Уокинг йде 18-м в турнірній таблиці п'ятого дивізіону з 24 команд. Маклсфілд ділить перше місце з Саттон Юнайтед і, скоріше за все, підвищиться у класі.

Нагадаємо, захисник футбольного клубу Львів Олександр Гринишин забив ефектний гол у матчі 20-го туру Другої ліги проти Ниви.

На 87-й хвилині матчу Львів заробив штрафний на правому фланзі. З такої позиції зазвичай навішують на партнерів, але не Гринишин. Він закрутив м'яч та відправив його у дальню дев'ятку.

Цей гол нагадав шедевральний м'яч Роналдіньо, який він забив на чемпіонаті світу - 2002 у ворота збірної Англії. Щоправда, легендарний бразилець вразив ворота Девіда Сімена з правої ноги.

Зазначимо, що після цього матчу ФК Львів випередив Ниву та посів третеє місце у групі А Другої ліги. Перше та друге місця займають Агробізнес та Прикарпаття.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, екс-гравець Мілана забив ефектний гол прямим ударом зі штрафного з центру поля.