Футбол

Футболіст після відмінної вечірки забив 21 м'яч

0

Нападник сказав тренеру після матчу: Шкода, у мене похмілля, інакше забив би всі 30

У шостому дивізіоні чемпіонату Швеції стався неординарний випадок: Еськільстун переміг Естермальм з рахунком 28:3. У складі переможців 21 гол у свій актив записав 25-річний нападник Себастьян Нігард.

«Коли після матчу мені сказали, що я забив 21 гол, це прозвучало як щось неймовірне. Я дійсно втратив лік своїм голам після того, як забив перші десять. До матчу жартували в роздягальні, що я заб'ю супернику десять голів. А коли до перерви на моєму рахунку було вже сім м'ячів, мене попросили просто вийти на другий тайм і продовжувати в тому ж дусі. 

Мій друг з клубу першого шведського дивізіону Еребру Філіп Рогіч подзвонив мені після гри і запитав, чи не є інформація про 21 голі жартом. Ще він сказав, що на наступний день я прокинуся знаменитістю, бо про це досягнення напишуть в газетах. Я з ним не погодився, але, схоже, він мав рацію. 

Дивне почуття, коли забиваєш 21 гол. Здається, що кожна атака закінчується точним ударом. В ході гри суперник поміняв голкіпера. Той вийшов на поле і сказав мені, що з моїми голами на сьогодні покінчено. Однак я забив йому ще 14. Думаю, йому було соромно після матчу. За день до гри я був на відмінній вечірці. 

Сказав нашому тренеру після матчу: «Шкода, у мене похмілля, інакше забив би всі 30», - цитує Нігарда Сегодня.

Як раніше повідомляв Знай.Спорт, відомий тренер просить футболістів грати з шампанським.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Швеція, чемпіонат, футбол