Футбол

Футболістка-красуня звинуватила гравця англійської Прем'єр-ліги в зґвалтуванні

0

Дівчина вирішила підтримати всесвітню акцію, у якій взяли участь усі ті, кого зґвалтували

Шведська футболістка Александра Норд виступила з сенсаційною заявою. Як стверджує спортсменка, у 2012 році в одному з готельних номерів Лондона її зґвалтував гравець клубу англійської Прем'єр-ліги. 

Дівчина зустріла футболіста в одному з нічних клубів столиці Великобританії - він пообіцяв їй купити їжу перш ніж відвести її назад до клубу. При цьому сама футболістка не стала говорити ім'я цієї людини.

"Коли я прокинулася, то зрозуміла, що він зняв з мене одяг. Перше, про що я подумала, що треба скинути його з себе. Моєю першою реакцією була злість, а після почуття сорому. Я намагалася зібрати речі, але хлопець штовхав мене назад", - сказала Норд, яка до цього випадку виступала за лондонський клуб Куінз Парк Рейнжерс.

Після інциденту менеджер футболіста пригрозив дівчині розправою, якщо вона щось кому-небудь розповість. Пізніше стало відомо про те, що гравець одружений.

Таким чином, Норд вирішила підтримати всесвітню акцію, у якій взяли участь всі ті, кого зґвалтували. 

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що українська гімнастка судитиметься з шестиразовим олімпійським чемпіоном через згвалтування.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
футбол, Англія, згвалтування