Гол та асист: Коноплянка провів найкращий матч у сезоні за Шальке

0

Українець проявив себе з кращого боку

Український півзахисник Шальке Євген Коноплянка другий матч поспіль потрапив в основний склад команди і повністю виправдував довіру тренера.

У поєдинку 31-го туру чемпіонату Німеччини проти Кельна вже на 4-й хвилині Коноплянка пройшов по лівому флангу і віддав гольову передачу на Эмболо.

Ассист Коноплянки на Бриля Эмболо в моменті з першим голом.

Публікація від Football.ua (@officialfootball.ua)

На 23-й хвилині Євген знову пройшов до воріт по своєму флангу, але цього разу вже сам забив ударом в дальній кут. Цей гол вийшов на диво.

@konoplyanka.official забив крутий гол у ворота Кельна!!! Браво

Відзначимо, що Кельн зміг відіграти два пропущені м'ячі і гра завершилася з рахунком 2:2. Коноплянка був замінений на 64-й хвилині на Набіля Бенталєба.

Теніс для душі

Діючі українські футболісти Євген Коноплянка з Шальке 04 і Владлен Юрченко з Байєра зіграли у теніс з ветеранами Андрієм Вороніним і Русланом Валєєвим. Все завершилося перестрілкою тенісними м'ячами:

Коноплянку прорвало

У матчі 30-го туру Бундесліги Німеччини Шальке 04 грав з Боруссією Дортмунд.

Український плеймейкер Шальке Євген Коноплянка вийшов у основі і зіграв 75 хвилин, після чого був замінений на хорватського форварда Марко Пьяцу. За час, проведений на полі, Коно встиг відзначитися голом. Результативний удар українець завдав на 50-й хвилині після пасу Даніеля Каліджурі. Цей забитий м'яч для Коно став третім у поточному сезоні Бундесліги.

На 82-й хвилині Налдо збільшив перевагу "плутів", які виграли принципове Рурське дербі з рахунком 2:0. Додамо, що за Боруссію виступає й інший український плеймейкер Андрій Ярмоленко, який досі відновлюється від травми, хоч уже тренується з командою. У грі проти Шальке Ярмоленко ще не брав участь.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Коноплянка покозиряв мажорним телефоном.