Футбол

Гравець збірної України прокоментував можливий трансфер в Наполі

0

Мета Олександра Зінченка - закріпитися в складі Манчестер Сіті

Один з найбільш перспективних українських футболістів, хавбек Манчестер Сіті Олександр Зінченко, розповів про те, як йдуть переговори по трансферу в Наполі, а також про свою адаптацію в Манчестері.

"Манчестер - мій другий дім. В цьому році мені вже набагато простіше, ніж в минулому, коли я приїжджав на передсезонну підготовку. Добре налагодив зв'язки з усіма хлопцями з команди. Вважаю, це дуже важливо. За минулий рік я багато побачив, як люди відносяться до справи. Звичайно, у них всіх трохи інший підхід до професіоналізму, інший менталітет. Можна вже сказати, що я готовий до всього.

Трансфер в Наполі? Хосеп Гвардіола мені сказав: "Ведуться переговори між Наполі і Манчестер Сіті, і подивимося, що з цього вийде, але в будь-якому випадку буду радий тебе бачити у своїй команді". Звичайно ж, моя головна мета - залишитися в Манчестер Сіті. Безумовно, все буде залежати від мене: від моєї роботи, від того, як буду викладатися на тренуваннях. Але все в цьому світі реально! Чому одні можуть, а інші не можуть? Все просто залежить від бажання.

Знаю тільки, що ведуться серйозні переговори між клубами. Не більше того. Між агентами теж йде якась розмова. Спочатку клуби домовляються між собою, а потім перемикаються на гравця. Схоже, поки що не домовилися.

Серія А відрізняється, в першу чергу, тактикою. Кожна команда дуже добре навчена тактичним діям, дуже складно розкрити будь-яку оборону. Андреа Малдера сказав, що це один з найкращих варіантів для мене, і я буду там прогресувати. Звичайно ж, якщо все вийде. Але поки щось обговорювати безглуздо, оскільки я перебуваю в розташуванні клубу з Англії", - розповів Зінченко в інтерв'ю порталу Footboom.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що тренер Манчестер Сіті задоволений українським вундеркіндом.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Олександр Зінченко, Манчестер Сіті, Наполі, трансфер