Капітан Барселони Андрес Іньєста перебирається в китайський Тяньцзінь Цюаньцзянь.
Іньєста вже погодив з китайським клубом трирічний контракт на загальну суму 37 мільйонів євро, повідомляє Laliganews.co.uk з посиланням на Catalunya Radio.

Джерело стверджує, що в Барселоні знають про рішення капітана, але офіційно оголосять про його відхід ближче до кінця сезону.

Чутки пов'язували 33-річного хавбека з клубами Китайської Суперліги протягом останніх місяців, але досі він говорив, що ще думає над тим, де продовжити кар'єру.

Андрес Іньєста є вихованцем Барселони. Він грає за першу команду каталонців з 2003 року і сумарно провів за неї 668 матчів, забив 56 голів (у тому числі в цьому сезоні – 37 матчів, 1 гол).

Контракт Іньєсти з Барселоною розрахований таким чином, що він може покинути команду після будь-якого сезону за бажанням.

У цьому сезоні ветеран все ще може виграти з каталонцями два трофеї – Барселона вийшла у фінал Кубка Іспанії, де зіграє з Севільєю, а в Ла Лізі після 31 туру випереджає найближчого конкурента на 11 очок.

Існують надійні численні свідоцтва, що порох був винайдений у Китаї. До середини першого століття нашої ери селітра була відома в Китаї і є переконливі докази використання селітри і сірки в різних комбінаціях в основному для приготування ліків.

Китайський алхімічний текст Тао Хунцзіна «Беньцао цзин цзіцзу» ( «Фармакопея з підбіркою коментарів», кит. Трад. 本草 經 集注), датований 492 роком, описує практичний і надійний спосіб відрізнити калійну селітру від інших неорганічних солей, службовець алхіміків для оцінки та порівняння методів очищення - при спалюванні калійної селітри утворюється фіолетове полум'я. Стародавні арабські і латинські способи очищення селітри опубліковані після 1200 року.

10 квітня в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Рома на "Стадіо Олімпіко" приймала Барселону. Перша гра завершилася на користь "блаугранас" з рахунком 4:1, тому Ромі потрібно було відіграватися і забивати як мінімум три голи. І це команді Еусебіо Ді Франческо вдалося зробити.

Спочатку на 6-й хвилині Едін Джеко вивів римлян вперед і "джаллороссі" вдалося утримати рахунок до перерви. У другій половині зустрічі, також продовжуючи грати у два форварди (Едін Джеко - Патрик Шик), римляни вміло пресингували і підганяли Барсу до своїх воріт. У підсумку Джеко заробив пенальті, який реалізував Даніеле Де Россі. За десять хвилин до кінця основного часу Костас Манолас вдало пробив головою після подачі кутового і зробив рахунок 3:0 на користь Роми, що її повністю влаштовувало.

Барселона влаштувала шквал атак, Ліонель Мессі зробив все можливе, щоб забити гол, але цей вечір був за Ромою. 3:0 - перемога "вовчиці"!

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ювентус у Мадриді майже повторив диво Роми.