Іспанія - Колумбія 2:2 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд контрольного матчу збірних

У середу, 7 червня, відбувся товариський матч, в якому збірна Іспанії зіграла в результативну нічию зі збірною Колумбії (2:2).

Рахунок в матчі на 22-й хвилині відкрив Давід Сільва після відмінної передачі з флангу у виконанні Педро. Однак ще до перерви гостям вдалося зрівняти рахунок - плутанина між Жераром Піке і Сесаром Аспілікуетою привела до того, що м'яч влетів у ворота Пепе Рейни.

У другому таймі глядачі побачили таку ж кількість голів, як і в першому. Тепер вже спочатку забивали колумбійці (відзначився Радамель Фалькао), а під завісу матчу Альваро Мората врятував свою команду від поразки.

Іспанія - Колумбія 2:2
Голи: Сільва, 22, Мората, 87 - Кардона, 40, Фалькао, 55.

Іспанія: Рейна - Аспілікуета, Піке (Деулофеу, 56), Начо Фернандес, Альба (Монреаль, 46) - Ільярраменді, Коке, Іньєста (Сауль, 46) - Сільва (Асенсіо, 46), Аспас (Мората, 56), Педро (Вітоло, 77).

Колумбія: Оспіна - Аріас, Д. Санчес (О. Мурільо, 46), К. Сапата, Армеро - Кардона (Морено, 67), К. Санчес, Агілар (Торрес, 67) - Куадрадо (Іск'єрдо, 88), Фалькао (Бакка, 77), Хамес Родрігес (Мюріель, 80).

Попередження: Альба, Сільва, Ільярраменді - Куадрадо, Д. Санчес, Армеро.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що суперник збірної України по відбору на ЧС-2018 не зміг обіграти країну-карлика.