Італія - Уругвай 3:0 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд контрольного матчу збірних Італії та Уругваю

У середу, 7 червня, в Ніцці відбувся товариський матч, в якому збірна Італії розгромила команду Уругваю (3:0).

Італійці зі старту матчу захопили ініціативу і вже на 7-й хвилині вийшли вперед завдяки автоголу Хосе Марії Хіменеса. Після пропущеного м'яча збірна Уругваю намагалася відігратися, але оборона італійців діяла впевнено.

У другому таймі Італія продовжувала діяти від оборони, а Уругвай просто не міг нічого створити біля воріт суперника. У підсумку, в кінцівці матчу італійцям ще двічі вдалося вразити ворота Фернандо Муслери і довести справу до розгрому - 3:0.

Італія - ​​Уругвай 3:0
Голи: Хіменес, 7 (автогол), Едер, 83, Де Россі, 90 + 2 (з пенальті).

Італія: Доннарумма - Дарміан, Бонуччі, Барцальї (К'єлліні, 78), Спінаццола - Де Россі, Маркізіо (Монтоліво, 18) - Кандрева (Бернандескі, 57), Інсіньє (Ель Шаараві, 64) - Іммобіле (Габбьядіні, 82), Белотті (Едер, 46).

Уругвай: Муслера - Перейра (Корухо, 82), Хіменес, Коатес, Касерес - Санчес (Стуані, 46), Весіно, Гонсалес, Нандес - Ролан (А. Сілва, 73), Уррета.

Попередження: Маркізіо, Іммобіле - Нандес.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що збірна Іспанії зіграла в результативну нічию з командою Колумбії.