Футбол

Керівника англійського клубу звинуватили у брехні

0

Інтелектуальна порнографія не гідна глави клубу

Ситуація з пропозицією Вест Хема щодо півзахисника Спортінга Вілліама Карвалью набула скандального відтінку: співвласника англійського клубу Девіда Саллівана звинуватили брехні.

Один з керівників англійців в інтерв'ю офіційному сайту клубу повідомив, що лісабонці погодилися на пропозицію по гравцю в останній день трансферного вікна. Раніше Sky Sports повідомляв про пропозицію в розмірі 27 мільйонів фунтів, яку відхилив Спортінг. Леви хотіли виручити за Карвалью 40 мільйонів фунтів.

Однак спортивний директор португальського клубу Нуну Сараіва, що займається питаннями комунікацій, заперечує, що Спортинг був готовий погодитися на пропозицію лондонців. Більш того, він пропонує Саллівану надати доказ, що пропозицію по Карвалью було зроблено в останній день трансферного вікна.

"Девід Салліван бреше. Футбольний бізнес - це не фільм для дорослих, в якому допускаються непристойні сцени. Ця інтелектуальна порнографія не гідна глави клубу. У Саллівана є можливість довести, що він має рацію. Спортинг пропонує йому опублікувати всі ті пропозиції, які нібито були зроблені Вест Хемом, а ми у відповідь докази, що отримали їх", - написав функціонер лісабонців на своїй сторінці в Facebook.

У відповідь на це співвласник Вест Хема підкреслив, що робив пропозицію через агента Карвалью і в письмовій формі клубу.

"Це не правда! Сараіва не може публічно визнати, що Спортинг був готовий продати півзахисника. Наша пропозиція була подана через представників клубу та агентів гравця, а також в письмовій формі", - цитує слова Саллівана The Telegraph.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, тренер англійського клубу nерекваліфікувався у воротарі.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
АПЛ, чемпіонат, футбол