Клуб Коноплянки випустив футболки на честь вражаючого дербі з командою Ярмоленка

0

Шальке зумів відігратись у матчі з Боруссією після 0:4 у першому таймі

На минулих вихідних у чемпіонаті Німеччини відбулось найбільше дербі країни. У рурському дербі дортмундська Боруссія приймала Шальке з Гельзенкірхена (4:4).

Після першого тайму Шальке поступався з рахунком 4:0, проте у другій половині гри зумів все перевернути з ніг на голову та зіграти 4:4. До слова, український півзахисник Євген Коноплянка відзначився двома результативними передачами.

Український півзахисник Андрій Ярмоленко, який виступає за Боруссію Дортмунд результативними діями не відзначився та був замінений на 68-й хвилині матчу.

Після поєдинку Шальке вирішив випустити спеціальні футболки, присвяченні неймовірному камбеку:

"Тому що 4:4 на смак як перемога! Кращі спогади про красивому дербі", - йдеться в повідомленні у клубному твіттері.

Футболки можна придбати у клубному магазині за 19,95 євро.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що батько Коноплянки розповів, чому його сину важко у чемпіонаті Німеччини.