Лестер - Тоттенгем 2:1 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу чемпіонату Англії

У вівторок, 29 листопада, в рамках 14-го туру англійської Прем'єр-ліги Лестер на своєму полі обіграв Тоттенгем (2:1).

Господарі відмінно почали матч і відкрили рахунок вже на 13-й хвилині після точного удару Варді. Перед свистком на перерву Лестеру вдалося подвоїти свою перевагу, а в другому таймі гості відповіли на це лише одним голом у виконанні Харрі Кейна.

Лестер - Тоттенхем 2:1
Голи: Варді, 13, Марез, 45 - Кейн, 79

Лестер: Шмайхель - Сімпсон, Морган, Магуайр, Чілвелл - Марез (Грей, 77), Ндіді, Іборра, Олбрайтон - Окадзакі (Чаудхірі, 82), Варді (Слімані, 88)
Тоттенгем: Льоріс - Санчес, Дайер, Вертонген - Орьє, Сіссоко (Сон Хин Мін, 54), Дембеле (Льоренте, 69), Роуз - Еріксен (Ламела, 78), Аллі - Кейн.

Попередження: Вертонген, Шмайхель - Ламела