Манчестер Сіті - Тоттенгем 4:1 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє огляд матчу чемпіонату Англії

У суботу, 16 грудня, в центральному поєдинку 18-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті вдома розгромно переміг Тоттенгем (4:1).

Городяни мали значну перевагу по ходу зустрічі і реалізували її в чотири забиті м'ячі. Ще до перерви у воротах гостей відзначився Гюндоган, а в другій 45-хвилинці дубль на свій рахунок записав Стерлінг і ще один гол - Де Брюйне. Гості на все це зуміли відповісти лише одним взяттям ворота у виконанні Еріксена.

Манчестер Сіті - Тоттенхем 4:1
Голи: Гюндоган, 14, Де Брюйне, 70, Стерлінг, 80, 90 - Еріксен, 90+3

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Отаменді, Мангала, Делф - Фернандіньйо - Де Брюйне, Гюндоган (Фоден, 83) - Стерлінг, Агуеро (Габріель Жезус, 58), Сане (Б. Сілва, 85)
Тоттенгем: Льоріс - Тріпп'єр, Дайер, Вертонген, Роуз (Девіс, 89) - Дембеле, Уінкс - Еріксен, Аллі (Сіссоко, 84), Сон Хин Мін (Ламела, 77) - Кейн

Попередження: Отаменді, Делф - Кейн, Дембеле, Аллі, Сіссоко
На 75-й хвилині Габріель Жезус не реалізував пенальті (штанга)

До вашої уваги огляд матчу, в якому Манчестер Сіті знищив чергового суперника:

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що мадридський Реал втретє виграв Клубний чемпіонат світу.