Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті 1:2 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий відеоогляд матчу між Манчестер Юнайтед та Манчестер Сіті

У неділю, 10-го грудня, в рамках 16-туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед приймав Манчестер Сіті.

Містяни зуміли відкрити рахунок на 42-й хвилині, після скидки від Ніколаса Отаменді м'яч в сітку воріт де Хеа відправив Давід Сілва. Юнайтед відігрався ще до перерви. Маркус Рашфорд скористався помилкою захисників Сіті та покотив м'яч повз голкіпера - 1:1.

У другому таймі після стандарту Містянам вдалося організувати переможний гол. Після невдалого виносу м'яча від Лукаку Ніколас Отаменді забив другий м'яч у ворота де Хеа - 1:2.

До вашої уваги короткий відеоогляд матчу:

Перемога Манчестер Сіті дозволила збільшити відрив від найближчого переслідувача на 11 очок.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Ліверпуль та Евертон розписали нічию.