Нема чого закладати дружин

Фанат Манчестер Сіті з Танзанії Амані Стенлі був настільки впевнений у перемозі своєї команди у дербі з Манчестер Юнайтед, що поставив свою дружину.

За інформацією The Sun, Стенлі поспорив зі своїм приятелем Шилла Тоні, який підтримує Юнайтед. Фанат Сіті був переконаний, що його клуб переможе "червоних дияволів", та погодився віддати дружину приятелю на тиждень.

Стенлі розповів, що під час підписання договору він був абсолютно адекватний та тверезий. Що саме його друг робитиме з дружиною - невідомо.

Манчестер Сіті, щоб стати чемпіоном Англії сезону 2017/2018 необхідно було перемагати у Манчестер Юнайтед.

Перший тайм виграв Манчестер Сіті з рахунком 2:0 завдяки голам Венсана Компані та Ілкая Гюндогана.

Але в другій половині зустрічі все перевернулося з ніг на голову. Поль Погба на 53-й та 55-й хвилинах зміг зрівняти рахунок. А на 69-й хвилині Кріс Смоллінг і зовсім вивів "червоних дияволів" вперед. Як підсумок, команда Жозе Моурінью перемогла на "Этіхад Стедіум" з рахунком 2:3.

Дивіться: щастя гравців Юнайтед після перемоги над Сіті

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Манчестер Сіті програв Ліверпулю та вилетів з Ліги чемпіонів.