Мегаголи, видалення, бійки: відбулося Ель-Класіко між Барселоною і Реалом

0

Мессі і Бейл забили шедевральні м'ячі

У рамках 36-го туру іспанської Прімери Барселона на "Камп Ноу" грала з мадридським Реалом.

Барселона забила швидкий гол на 10-й хвилині. На простріл справа зреагував Луїс Суарес і зловив на протиході Кейлора Наваса.

Мадридці відповіли своєю атакою через п'ять хвилин. Тоні Кроос чудово перехопив м'яч у центрі поля і після цього Реал пропресингував ворота Андре Тер Штегена, після чого Кріштіану Роналду просто-таки влетів разом із м'ячем у ворота. Рахунок став 1:1.

Перед перервою не витримали нерви у Серхі Роберто, який ударив кулаком у щелепу Марсело. Як підсумок, суддя матчу Алехандр Ернандес вилучив гравця каталонської команди. Цей епізод та не тільки став детонатором того, що гравці обох команд, як зазвичай і буває в Ель-Класіко, вступали у міні-бійки та штовханину.

На другий тайм Реал вийшов без Роналду, якого Зінедін Зідан вирішив поберегти. Португалець пошкодив голеностоп в одному з ігрових епізодів.

У меншості, але, знаючи, що Реал грає без Роналду, Барса змогла будувати хороші атаки, що вилилося у гол. Ліонель Мессі забив шедевральний за красою гол з підкруткою м'яча на 52-й хвилині.

Але "вершкові" показали, що і у них є кому забивати подібні м'ячі. Забив Супергол Гарет Бейл. Валлієць також майстерно підкрутив м'яч і відправив його в кут.

Матч завершився з рахунком 2:2 і залишив масу позитивних емоцій як для заповненого "Камп Ноу" (97 939 фанів) так і для всього іншого світу.

Челсі виграв у Ліверпуля

У матчі 37-го туру Прем'єр-ліги Англії Челсі на "Стемфорд Брідж" виграв у Ліверпуля з рахунком 1:0.

Переможний гол за "аристократів" забив Олів'є Жиру на 32-й хвилині.

Тепер Ліверпуль з 72 балами йде на третьому місці в АПЛ, а Челсі з 69 балами - п'ятий.

Цікаво, що на матчі працював професійний конферансьє у світі боксу і борцівських матчів Майкл Баффер, який надав зустрічі особливої атмосфери. Тому можна сміливо сказати, що гол Жиру став своєрідним нокдауном для Ліверпуля.

Як раніше повідомляв портал Знай.СпортНеймар повернувся до занять в тренажерному залі.