Футбол

Неймар розповів, чому погодився перейти в ПСЖ

0

Бразилець Неймар - найдорожчий футболіст в історії футболу

Зірка світового футболу Неймар підписав п’ятирічний контракт з французьким ПСЖ. Трансфер бразильця обійшовся французькому гранду у 222 мільйонів євро, що зробило Неймара найдорожчим футболістом планети.

Зірковий нападник на спеціальній прес-конференції розповів, чому обрав ПСЖ та які цілі ставить перед собою:

"Я дуже радий і вдячний за цей новий виклик. Париж - чудове місто. Мені складно описати те, що я відчуваю зараз. Я потребував новий виклик, і моє серце привело мене сюди. Це ніяк не пов'язано з тим, що я нібито не відчував себе зіркою в Барселоні. Я добре відчував себе.

Серце підказало, і я підписав контракт з ПСЖ. Це одне з найважчих рішень, яке я коли-небудь приймав. Я виступав за великий клуб, яким є Барселона. Там залишилося багато друзів, але це футбол. Хочу сказати їм усім спасибі. Просто я відчував, що настав час піти.

У ПСЖ вже відчуваю себе як вдома. Тут є друзі, які раді моєму переходу. Але це ніяк не вплинуло на моє рішення.

Я голодний до футболу. Якщо я можу зіграти завтра, чому ні? Я готовий. Думаю, що я написав свою главу в Барселоні, виграв кілька трофеїв. На жаль, всіх щасливими зробити неможливо. Що я хочу сказати фанатам Барселони? Дякую вам за вашу підтримку.

Гроші ніколи не рухали мною. Це не те, що є основною мотивацією для мене. Мені прикро, коли люди думають, що я пішов через гроші", - цитує Неймара ресурс Championat.com.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що зірковий футболіст запропонував Неймару оригінальне парі.

 

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Неймар, ПСЖ, презентація