Пляшки, каміння та петарди: фанати влаштували пекло на головному матчі країни

0

Гра Бенфіка - Порту надовго запам'ятається вболівальникам

У Португалії матч 30-го туру національного чемпіонату між Бенфікою та Порту закінчився безладами. В результаті інциденту постраждали шість поліцейських, повідомляє газета Record.

Зустріч команд відбулася в Лісабоні на стадіоні «Ештадіу да Луш». Буквально на останніх хвилинах гри футболісти Порту вирвали перемогу – ворота на 90 хвилині вразив 27-річний мексиканець Ектор Еррера.

Після матчу, який завершився з рахунком 0:1, вболівальники Бенфіки почали кидати пляшки, каміння і петарди в правоохоронців. Фанати Порту не залишали трибуни, поки поліцейські не взяли контроль над ситуацією.

В ході безладів затримано сім осіб.

Нагадаємо, матч другого дивізіону чемпіонату Аргентини між Лос-Андес та Браун Адроге вийшов скандальним через бійку фанатів на трибунах.

Заворушення на трибунах почалися на 16-й хвилині матчу. Спочатку вболівальники кидали один в одного каміння, а потім вирішили з'ясувати стосунки за допомогою кулаків.

Поліція втихомирила фанатів завдяки гумовим кулям. Правоохоронці затримала 114 вболівальників, повідомляє Hools.net.

Арбітр зупинив зустріч на 11 хвилин, а потім відновив матч. Лос-Андес переміг з рахунком 2:0.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спортанглійські вболівальники напередодні товариського матчу Нідерланди – Англія (0:1) влаштували безлади, а також купання в каналах Амстердама.