Португалія - Швейцарія 2:0 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу відбору ЧС-2018

У вівторок, 10 жовтня, відбулися останні матчі групового раунду європейської кваліфікації чемпіонату світу-2018.

У вирішальному поєдинку групи B Португалія за підтримки рідних трибун здолала збірну Швейцарії (2:0), що дозволило чинним чемпіонам Європи вийти на перше місце в групі і отримати пряму путівку на мундіаль.

Португальці забили по голу в кожному з таймів. У першій половині м'яч у власні ворота зрізав захисник швейцарців Йохан Джуру, а після перерви Андре Сілва встановив остаточний рахунок на табло.

Португалія - ​​Швейцарія 2:0
Голи: Джуру, 41 (автогол), Андре Сілва, 57

Португалія: Руй Патрісіу - Седрік, Пепе, Фонте, Елізеу (Антунеш, 68) - Бернарду Сілва, Вільям Карвалью, Моутіньо, Маріу (Даніло, 90) - Андре Сілва (Гомеш, 75), Кріштіану Роналду.

Швейцарія: Зоммер - Ліхтштайнер, Шер, Джуру, Родрігес - Джака, Дземан (Цубер, 66), Фройлер (Закарія, 46) - Шакірі, Сеферович, Мехмеді (Емболо, 66)

Попередження: Елізеу - Фройлер, Закарія

До вашої уваги огляд матчу, в якому Роналду і Ко оформили пряму путівку на ЧС-2018:

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що легендарний нідерландський футболіст завершив кар'єру в збірній.