Футбол

Прокуратура виправдала Неймара у податковій справі при переході в Барселону

0

Федеральна прокуратура Бразилії виправдала Неймара, його батька і агента в одній особі, а також колишнього президента Барселони

Інвестиційний фонд DIS, який володів 40% прав на Неймара, звинувачував гравця, його батька і Барселону в тому, що офіційно оголошена сума трансферу бразильця з Сантоса в каталонський клуб була сильно занижена. Президент DIS Делсір Сонда стверджував, що батько Неймара свого часу отримав хабар від Роселя, щоб відбувся перехід гравця.

Після розгляду справи Федеральна прокуратура Бразилії виправдала Неймара, його батька і агента в одній особі, а також колишнього президента Барселони Сандро Роселя у питанні переходу гравця з Сантоса в каталонський клуб в 2013 році, пише Mundo Deportivo.

«Ми зустріли новину у справі про ухилення від сплати податків з великою радістю. Процес офіційно закритий, що доводить легальність всіх наших документів. Звинувачення тривали чотири роки, і за цей час нам з нашою сім'єю, а також співробітникам наших підприємств довелося чимало помучитися», - розповів батько Неймара. 

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, зірка Барселони отримав ультиматум від французького гранда.

Фото Getty Images

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Неймар, Барселона, податки