Реал - Леванте 1:1 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу 3-го туру чемпіонату Іспанії

У суботу, 9 вересня, в рамках третього туру іспанської Прімери минулорічний чемпіон Реал не зумів вдома здолати Леванте (1:1).

Команда Зінедіна Зідана погано розпочала зустріч, пропустивши гол вже на 12-й хвилині - в воротах господарів розписався Іві Лопес. Ближче до середини тайму Вершкові почали грати краще, внаслідок чого їм вдалося зрівняти рахунок - забив Лукас Васкес. У другому таймі Реал мав кілька непоганих шансів для взяття воріт, але не реалізував їх, і матч закінчився внічию.

Реал - Леванте 1:1
Голи: Васкес, 36 - Іві, 11

Реал: Касілья - Карвахаль, Рамос, Начо, Марсело - Льоренте (Іско, 62), Кроос - Лукас Васкес (Ковачич, 76), Асенсіо, Тео Ернандес - Бензема (Бейл, 29).

Леванте: Рауль Фернандес - Іван Лопес (Педро Лопес, 11), Постіго, Чема, Тоньо - Іві (Гарсія, 68), Лерма, Робер П'єр, Кампанья, Хасон - Алегрія (Боатенг, 55).

Попередження: Рамос, Карвахаль - Лерма, Алегрія, Боатенг.

Вилучення: Марсело, 89.

До вашої уваги короткий огляд матчу, в якому Реал знову втратив очки на Бернабеу:

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував розклад і результати матчів 3-го туру чемпіонату Іспанії.