Реал Сосьєдад - Реал Мадрид 1:3 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу чемпіонату Іспанії

У неділю, 17 вересня, відбувся поєдинок іспанської Прімери, в якому мадридський Реал на виїзді здолав Реал Сосьєдад (3:1).

Рахунок в матчі вже на 19-й хвилині відкрив молодий форвард Реалу Борха Майорал, проте вже через дев'ять хвилин господарям теж вдалося забити зусиллями Кевіна Родрігеса. Пізніше той жеж Родрігес забив і в свої ворота, а крапку в матчі в другому таймі поставив Гарет Бейл.

Реал Сосьєдад - Реал Мадрид 1:3
Голи: Родрігес, 28 - Майорал, 19, Родрігес, 36 (автогол), Бейл, 61.

Реал Сосьєдад: Рульі - Одріосола, Елустондо, Д. Льоренте, Родрігес - Прієто (Хуанма, 69), Ільярраменді, Сурутуса - Каналес (Вела, 57), Вілліан Хосе, Янузай (Агіррече, 77).

Реал Мадрид: Навас - Карвахаль, Варан, Рамос, Ернандес (Начо Фернандес, 90+3) - Модріч, Каземіро, Асенсіо (Себальос, 86) - Бейл, Майорал (Васкес, 75), Іско.

Попередження: Д. Льоренте, Ільярраменді, Янузай - Асенсіо, Каземіро.

До вашої уваги огляд матчу, в якому Реал здобув впевнену перемогу в Сан-Себастьяні:

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв результати матчів 4-го туру іспанської Прімери.