Розкрився під кінець: німці віддали належне Коноплянці

0

Сподіваємось на таку гру українця в наступному сезоні

Український вінгер Євген Коноплянка провів другий поспіль чудовий матч за Шальке. 28-річний футболіст відзначився голом та асистом у матчі з Кельном та потрапив у символічну збірну туру а версією Kicker.

Компанію українцю у символічній збірній склали такі зірки Бундесліги, як Томас Мюллер з Баварії та Марко Ройс з Боруссії.

Зазначимо, що Шальке розписав із Кельном нічию 2:2, але зберіг другу сходинку у чемпіонаті Німеччини. Кельн, до речі, на останньому, 18-му місці, майже без шансів на порятунок.

Коноплянку прорвало

У матчі 30-го туру Бундесліги Німеччини Шальке 04 грав з Боруссією Дортмунд.

Український плеймейкер Шальке Євген Коноплянка вийшов у основі і зіграв 75 хвилин, після чого був замінений на хорватського форварда Марко Пьяцу. За час, проведений на полі, Коно встиг відзначитися голом. Результативний удар українець завдав на 50-й хвилині після пасу Даніеля Каліджурі. Цей забитий м'яч для Коно став третім у поточному сезоні Бундесліги.

На 82-й хвилині Налдо збільшив перевагу "плутів", які виграли принципове Рурське дербі з рахунком 2:0. Додамо, що за Боруссію виступає й інший український плеймейкер Андрій Ярмоленко, який досі відновлюється від травми, хоч уже тренується з командою. У грі проти Шальке Ярмоленко не брав участь.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Коноплянка покозиряв мажорним телефоном.