Розлючені фанати побили футболістів своєї команди

0

Уболівальники атакували резервного голкіпера та півзахисника

Після поразки Асколі у матчі 29-го туру італійської Серії Б від Венеції (0:1), яка закріпила команду на дні турнірної таблиці, футболісти клубу-аутсайдера потрапили в серйозну перепалку з невдоволеними вболівальниками.

Як запевняє Football Italia, після матчу з Венецією на голкіпера Вінченцо Вендітті та півзахисника Самуеле Парлаті напали розлючені фанати.

Спочатку вболівальники побили футболістів, а потім передали, що таке очікує кожного гравця Асколі, якщо результати команди не зміняться.

До слова, Парлаті зіграв в цьому сезоні всього одну гру, а Вендітті - жодної.

Відзначимо, що після матчу 28-го туру чемпіонату Італії з футболу, в якому суперник Динамо в Лізі Європи Лаціо на останніх хвилинах вирвав нічию з Кальярі (2: 2), півзахисник Лаціо Луїш Нані потрапив в гучний скандал з фанатами римської команди.

Група римських вболівальників, які опинилися в одному літаку з командою, висловлювали своє незадоволення формою та грою португальця. 31-річний Нані не стримався та накинувся на одного з вболівальників.

Через це виліт змушені були відкласти на 20 хвилин, а гравця та вболівальника розбороняли одразу семеро чоловіків.

Лаціо орендував у Валенсії португальського хавбека Нані з правом викупу. Про це повідомляв офіційний сайт біло-блакитних.

Орендна угода розрахована на один рік, інші деталі контракту не розголошуються.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, розлючені фанати намагалися зірвати матч в Англії.