Футбол

Сексуальна журналістка не дає захиснику Ювентуса сконцентруватися на футболі

0

Коли дівчина стала дипломованою журналісткою, її кар'єра пішла вгору

Захисник Ювентуса Даніелє Ругані переважно виконує роль резервіста. Напевно йому просто тяжко сконцентруватися на роботі. Сексуальна подруга футболіста, Мічела Персіко, просто вражає шикарними формами.

З дитинства Мічела любила спорт, але оскільки особливих успіхів в ньому не домоглася, вирішила реалізуватися у другому своєму захопленні – журналістиці. Ще до отримання вищої освіти дівчина влаштувалася звичайним кореспондентом на спортивний телеканал.

Заради роботи на телебаченні дівчина кинула волейбол, яким займалася до університету, і модельний бізнес, в якому їй пророкували великий успіх – Мічела виграла два конкурсу краси і отримала купу пропозицій від різних агентств.

Коли Мічела стала дипломованим журналістом, її кар'єра пішла вгору. Безумовний професіоналізм укупі з яскравою зовнішністю зробив дівчину справжньою зіркою телебачення і змусив звернути на неї увагу керівництво одного з провідних спортивних телеканалів Sportmediaset.

Після посади кореспондента у Мічели з'явилося власне шоу. І кохання. Із захисником Ювентуса Даніеле Ругані дівчина познайомилася на роботі.

Сам 22-рsчний футболіст стверджує ,що закохався з першого погляду.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, чарівна дружина є надійним тилом для легендарного футболіста Тотті.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Італія, Ювентус, Ругані, дівчина