Справжній агент 007 український воротар пропустив оберемок голів

0

Карабюкспор Олександра Рибки із розгромним рахунком поступився Фенербахче

У 33-му турі Суперліги Туреччині українські футболісти були на виду. Воротар Карабюкспора Олександр Рибка в домашньому матчі пропустив сім м'ячів від Фенербачхе. Цікаво, що автоголом вже на 2-й хвилині відзначився український захисник Антон Кравченко. Також весь матч провів на полі український півзахисник Андрій Близниченко.

Карабюкспор з 12 очками замикає турнірну таблицю Суперліги Туреччини.

Українці в Туреччині

У передостанньому турі чемпіонату Туреччини Кайсеріспор Артема Кравця приймав Акхісар, за який виступає Євген Селезньов.

Обидва українця відзначились голами, але більше пощастило Селезньову - його команда перемогла з рахунком 1:2. Євген відкрив рахунок на 69-й хвилині, пробивши суперника з гострого кута. Забитий м'яч українець відсвяткував "стильно" - сперся на рекламний борд, склавши руки.

Через дві хвилини Сонер Айдогду подвоїв перевагу Акхісара, але на 79-й хвилині Артем Кравець відіграв один м'яч. Більше голів команди не забивали.

Кайсеріспор йде на дев'ятому місці у чемпіонаті Туреччини, Акхісар - 12-й. Лідером турнірної таблиці є стамбульський Галатасарай. В останньому турі Фенербахче може відібрати чемпіонство у принципового суперника.

Дивіться: огляд матчу Кайсеріспор - Акхісар

Перший трофей Селезньова

Селезньов став володарем Кубку Туреччини, хоча участі у фінальному матчі проти Фенербахче не брав.

У Євгена був перебір жовтих карток, однак і без українця Акхісару вистачило сил обіграти стамбульський гранд з рахунком 3:2. Голи забивали Мігел Лопеш, Абдул Сіссоко та Елдер Барбоза за Акхісар, а за Фенер відзначились Фернандао та Соуза.

Одразу після матчу Селезньов запостив в Instagram фото з Кубком Туреччини. Цей трофей став для Євгена першим з 2012 року.

Всього в цьому сезоні в Кубку Туреччини Селезньов провів 7 матчів, в яких забив 5 м'ячів. У півфінальній битві з Галатасараєм українець забивав в обох матчах.

Для Акхісара ця перемога стала головною в історії. Раніше команда вигравала трофеї лише у нижчих дивізіонах Туреччини.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Селезньов не реалізував пенальті в Туреччині.