Футбол

Стала відома позиція України в оновленому рейтингу ФІФА

0

Як і раніше, очолює рейтинг збірна Бразилії, у топ-5 також увійшли збірні Аргентини, Німеччини, а також Чилі і Колумбії

1 червня 2017 року ФІФА опублікувала оновлений рейтинг національних команд з футболу. Збірна України зберегла свої позиції. Команда Андрія Шевченка, як і раніше, посідає 37-е місце.

Найближчі сусіди нашої збірної - збірна Парагваю (36 позиція) та збірна Нігерії (38). Від представника Південної Америки ми відстаємо на 11 очок, а нігерійців випереджаємо на 7 очок.

У топ-10 також відбулися невеликі зміни. Як і раніше, очолює рейтинг збірна Бразилії. У топ-5 також увійшли збірні Аргентини, Німеччини, а також Чилі і Колумбії, а ось 10-е місце Іспанія тепер ділить з Польщею.

Наші суперники по групі в кваліфікації ЧС-2018 розташувалися таким чином: збірна Хорватії - 18 сходинка (зберегла позиції), збірна Ісландії - 22 (-1 позиція), збірна Туреччини - 25 (-3 позиції), збірна Фінляндії - 108 (-11 позицій) і збірна Косово - 173 місце (-1 позиція).

Найбільшого прогресу досягла збірна Нової Зеландії, яка піднялася на 17 позицій і тепер займає 95-е місце рейтингу. Найбільший регрес у Мавританії - мінус 13 позицій і 104-е місце в рейтингу ФІФА.

Наступний раз ФІФА оновить рейтинг 6 липня.

Як раніше повідомляв Знай.Спорт, стало відомо, коли оголосять нового тренера Динамо.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
ФІФА, Україна, рейтинг