Футбол

Тотті: В той самий сон вже ніколи не вдасться повернутися

0

Легенда італійського футболу попрощався з уболівальниками Стадіо Олімпіко

У неділю, 28 травня, відбувся останній матч Франческо Тотті за італійську Рому.

До вашої уваги прощальні слова римського Імператора для вболівальників:

"На жаль, настав цей момент, а я сподівався, що він ніколи не прийде. За останні кілька днів так багато сказано про мене. Ви були на моєму боці, підштовхували мене вперед в складні моменти. Тому хочу сказати спасибі всім. Я плакав, немов божевільний! Не можна просто забути такі 25 років. Я дякую всім, хоч зараз мені і нелегко. Я говорив з дружиною про те, якими були ці 25 років.

Дякую мамі, батьку, брату, сім'ї і друзям. Спасибі моїй дружині і трьом дітям. Я хотів почати з цього, оскільки не був упевнений, що зможу довести свій виступ до кінця. Неможливо передати враження від стількох років декількома фразами. Я б хотів зробити це за допомогою пісні або поеми, але я не дуже вправний у віршуванні. Я намагався виражати себе через гру своїми ногами. Так все ставало простіше.

В останні місяці я задавався питанням: чому я прокидаюся від цього сну? Знаєте, як в дитинстві сниться щось прекрасне, а потім мама будить, і треба йти в школу? Намагаєшся повернутися в той сон, але в той же самий сон вже ніколи не вдасться повернутися. На цей раз мова не про сон, а про дійсність. Я хотів би присвятити це послання всім дітям, які підтримували мене, і тим, які, можливо, росли разом зі мною і вже стали батьками.

Я б хотів вважати свою кар'єру казковою історією, яку можна розповідати. І зараз найгірша частина історії. Тепер вона дійсно закінчена. В останній раз знімаю з себе футболку. Я її красиво складу. Але мушу сказати: я не готовий заявити, що все закінчено, можливо, ніколи не буду готовий. Зараз час подякувати моїм партнерам, тренерам, керівникам клубу, уболівальникам, південній трибуні. Я щасливий і гордий, що віддав 28 років моєї любові Ромі. Я люблю вас!", - сказав Тотті.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що футбольний Рим зворушливо попрощався з легендарним Франческо Тотті.

Фото: Getty Images

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Франческо Тотті, Рома, Серія А, чемпіонат Італії