Футбол

Тренер Арсенала окреслив ситуацію з трансфером лідера клуба

0

Арсен Венгер розповів про майбутнє Алексіса Санчеша

Головний тренер лондонського Арсенала Арсен Венгер розповів, про ситуацію з переходом Алексіса Санчеса в Манчестер Сіті:

"Угода по Санчесу була далека від завершення. Але мені дуже складно говорити про це, оскільки тепер я хочу, щоб гравець зосередився на своїй кар'єрі, сезоні і Арсеналі.

Я не можу розповісти все, що сталося, адже після того, як ви дозволите гравцеві такого калібру піти, вам потрібно його кимось замінити. Інакше ніхто не зрозуміє, чому ви дозволили футболісту покинути команду.

Коли цього зробити не виходить, то ви утримуєте гравця. Таким чином ви приносите певну фінансову жертву, але ж вам потрібна якісна команда з хорошим потенціалом.

Алексіс Санчес залишиться в Арсеналі в останній рік свого контракту. Або протягом сезону буде знайдений спосіб продовжити контракт, або в кінці сезону гравець піде безкоштовно.

Що стосується Лемара, гравець вирішив залишитися в Монако. Я не хочу говорити занадто багато. Потрібно насправді поважати те, що відбувається в процесі переговорів", - цитує французького спеціаліста ресурс ESPN.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що англійські клуби будуть судитися через зірваний трансфер зірки Арсенала.

Фото: Getty Images

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Арсенал, Венгер, Манчестер Сіті, Санчес