Футбол

Тренер Косово розсипався в компліментах збірній Україні

0

Тренер Косово вважає Україну однією з кращих команд світу

Головний тренер збірної Косово Альберт Буньяку поспілкувався з журналістами напередодні матчу відбору до ЧС-2018 проти збірної України:

"Рівень нашої гри виріс, і в декількох матчах нам просто не щастило, тому ми не могли взяти очки. При цьому ми розуміємо, що у нас, мабуть, наймолодша команда в світі. До того ж з різних причин у нас не зможуть грати відразу шість провідних виконавців.

Звичайно, для команди, яка тільки будується, це буде важке випробування. Але при цьому добре, що наші молоді гравці отримають такий досвід. Якщо Україна переможе - це буде нормальна ситуація. У них відмінна команда. Нам, в свою чергу, не стільки важлива перемога, скільки потрібно, щоб нашу команду дізналися в світі.

Швидше за все, нереально, щоб ми перемогли. Адже нам доведеться, без перебільшення, протистояти одній з кращих команд світу. Але при цьому ми набули певного досвіду і постараємося зробити неможливе.

У будь-якому випадку, повторюся, ми чекаємо абсолютно іншу гру, ніж в першій зустрічі з українцями в Польщі", - цитує Буньяку ресурс Команда №1.

Нагадаємо, що матч між збірними Косово та України відбудеться у п’ятницю, 6-го жовтня. Початок зустрічі – о 21:45.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Шевченко назвав плюси та мінуси збірної Косово.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Косово, Україна, ЧС-2018, Альберт Буньяку