Футбол

У ФІФА заперечують заборону жителям Криму купувати квитки на ЧС-2018

0

У ФІФА зазначили, що цілком задоволені ходом продажу квитків на мундіаль-2018

ФІФА спростувала інформацію про заборону жителям Криму, Абхазії, Південної Осетії, Косово купівати квитки на на матчі чемпіонату світу в Росії.

Мешканці Криму, Абхазії, Південної Осетії та Косово можуть придбати перепустки через сайт fifa.com, повідомили в прес-службі ФІФА і додали, що цілком задоволені ходом продажу квитків на мундіаль-2018.

"В рамках процесу подачі заявок на квитки ФІФА пропонує кожному, хто подає заявку, вказати місце проживання і, відповідно, самостійно підтвердити, що він є резидентом тієї чи іншої країни. ФІФА не встановлює будь-яких технічних обмежень, які могли б перешкодити комусь , незалежно від місця проживання, подати заявку на квитки або завершити процес подачі заявки на сайті Fifa.com/bilet", – повідомляє Інтерфакс, посилаючись на прес-службу ФІФА.

Відзначимо, що при спробі замовити квитки офіційний сайт організації раніше видавав помилку. Крім того, Крим також не має права транслювати матчі ЧС-2018 в фан-зонах.

У такій же ситуації опинилися і жителі Абхазії і Південної Осетії. Ці території раніше проголосили незалежність від Грузії, але велика частина світової спільноти не визнає Абхазію і Південну Осетію як незалежні країн.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, ФІФА заблокувала жителям Криму покупку квитків на ЧС-2018.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
ЧС-2018, Росія, футбол