Футбол

У Німеччині знайшли проблеми в грі Коноплянки

0

Зараз Шальке грає з двома нападниками, а українець потрапляє у запас

Німецькі видання припускають, але зараз у лідера збірної України Євгена Коноплянки справи йдуть не найкращим чином.

"Коноплянка провів відверту розмову з новим тренером на початку сезону. Тедеско дав йому новий шанс, і українець почав його використовувати. У перші тижні. Але зараз Коно повинен більше попрацювати, адже крива його показників впала вниз", – розповідає Der Westen.

"Коноплянка дуже добре проявив себе при схемі 3-4-3, особливо в контратакувальній грі. Однак після зміни тактичної системи він опинився останнім часом на лаві запасних. Коноплянка також не зміг розвинути свої високі атакувальні показники зі старту сезону.

Зараз Шальке грає з двома нападниками (Бургшталлер і Ді Санто), а українець потрапляє у запас. Коноплянка втрачає хороші гольові моменти або не помічає партнерів у кращих позиціях. Коли він виходить на заміну, то надто сильно намагається себе проявити. Він повинен значно покращити свою гру найближчим часом", – пише Latten Kreuz.

Видання Bild, аналізуючи всю кар'єру Коноплянки в Шальке, відзначає його трансфер як нормальний – недешевий, але й не занадто дорогий. За 38 матчів Євген забив дев'ять голів і зробив два асисти, обійшовшись гельзенкірхенцям у 13,1 млн євро.

Хоча загалом видання, які цитує Футбол 24, визнають, що Євген Коноплянка використав свій шанс від нового наставника Шальке Доменіко Тедеско.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Ярмоленко став лідером Боруссії за статистичними показниками.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Німеччина, чемпіонат, футбол